Pracownia psychologii kierowców i operatorów maszyn 54-514 Wrocław Kmicica 3

Moja pracownia psychologii kierowców i pracowników transportu we Wrocławiu oferuje Ci: szybkie i sprawne wykonanie wszystkich niezbędnych psychotestów dla kierowców zawodowych, operatorów ciężkiego sprzętu budowlanego oraz wielu innych zawodów.


Do dyspozycji masz kilku certyfikowanych psychologów transportu, ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami, a głównym ich zadaniem jest profesjonalne oraz szybkie obsłużenie naszych podopiecznych.

Praktycznie w trakcie jednej kompleksowej wizyty psychologiczno-lekarskiej kierowca dostaje wszystkie niezbędne dla niego dokumenty, wymagane przez ustawę o transporcie drogowym.


Badania kierowców

Stało się to o tyle ważne, że badania po szkoleniu okresowym, nie mogą się odbyć przed lub w trakcie kursu. Oznacza to, że po szkoleniu trwającym cały tydzień rzadko kiedy jest możliwość natychmiastowego wykonania badań zaraz po kursie. Praktycznie powoduje to konieczność poświęcenia dodatkowego dnia pracy na ten biurokratyczny obowiązek.Psychotesty kierowców

Będąc przez wiele lat lekarzem uprawnionym do badań kierowców szybko się zorientowałem, że czas pracy tej grupy zawodowej jest niezwykle cenny. Kierowca zarabia na siebie pracując, a nie siedząc w szkolnej ławce czy w poczekalni gabinetów lekarskich, aczkolwiek rola szkolenia i badań nie może być w żaden sposób przeceniona.


Przez długi okres badając kierowców, jednocześnie słyszałem narzekania na brak możliwości sprawnego i konkretnego przeprowadzenia psychotestów w Stolicy Dolnego Śląska. W tym czasie nie znałem żadnego psychologa z branży transportowej, jednak idea kompleksowego podejścia do problemu dręczyła mnie przez długi czas.

W zasadzie momentem przełomowym było moje szkolenie w Instytucie Medycyny Kolejowej w Warszawie, gdzie na jednym seminarium poruszono temat wymagań, jakie musi spełniać Pracownia Psychologii Kierowców.


W zasadzie nie było one zbytnio wygórowane, aczkolwiek w praktyce droga biurokratyczna jest nieco bardziej skomplikowana niż zapisy ustawowe. Tym nie mniej w połowie 2005 podjąłem jakąś akcję zmierzającą do sfinalizowania tego pomysłu, wygospodarowałem pomieszczenia, zakupiłem sprzęt, zatrudniłem psychologów transportu, przeszedłem całą procedurę rejestracyjną i szczęśliwie firma Dariusz Kraśnicki zaistniała na rynku.Stanąłem wtedy przed innym problemem, a mianowicie zapewnienia jak najpełniejszego obłożenia mojej placówki. W pewnym sensie moi pacjenci dali się namówić na badania w mojej pracowni, aczkolwiek wynikł problem z personelem, który został zatrudniony na samym początku.

Niestety miał on nawyki powolnej pracy, które wynikały z wcześniejszego długotrwałego zatrudnienia w systemie budżetowym. Szczęśliwie, po pewnym czasie, sami zrozumieli, że "włoski strajk" i zupełny brak żwawości wyklucza się z moja placówką i bez żadnego żalu po prostu się rozstaliśmy.Szczęśliwie znalazły się osoby rozumiejące rolę szybkiego załatwienia pacjentów, przy jednoczesnym wysokim poziomie usługi, zarówno merytorycznym jak i ogólnoludzkim.

Od kilku lat moja pracownia psychologii kierowców jest wiodącą firmą świadczącą badania do świadectwa kwalifikacji w rejonie Zachodniego Wrocławia, a sprawne wykonanie usług stało się niemal legendarne.

Nie jest to łatwe!! Wymagam sprawnej rejestracji, najlepiej telefonicznej 601 775 123, 693 775 123 , skierowania można przesłać mailem gabinetk[at]gmail.comOprócz podstawowej usługi, jaką jest obowiązek badań z ustawy o transporcie drogowym, wykonuję badania psychotechniczne po alkoholu, ze skierowania policyjnego, badania za punkty, do pozwolenia na broń czy licencji detektywa, pracowników zabezpieczenia technicznego, sędziów oraz komorników, kwalifikowanych pracowników ochrony oraz wiele, naprawdę wiele innych.

Zadowolonych pacjentów przybywa, a przez to rosną pensje zatrudnionego personelu i coraz bardziej identyfikuje się z misją firmy.

Na koniec mogę jeszcze raz zaprosić na ulicę Kmicica 1a/1 we Wrocławiu!! Dariusz Kraśnicki specjalista medycyny transportu, lekarz uprawniony do badań kierowców.

W pracowni zatrudniam 4 uprawnionych psychologów transportu, którzy zapewniają ciągłość badań od poniedziałku do piątku w godzinach pracy firmy. Staram się, aby personel pozytywnie podchodził do sprawy, nawet jak czasami nie jest to łatwe.

Dane adresowe 54-514 Wrocław ulica Kmicica 1a/1

  • tel 601 775 123 Pracownia Psychologii Kierowców we Wrocławiu
Pracownia psychologii kierowców we WrocławiuMoże Ci się spodobać


Badania kierowców na czym polegają - Masz coś ciekawego?

Jeżęli masz coś ciekawego na temat badań profilaktycznych kierowców /jak przebiegały Twoje badania okresowe u lekarza medycyny pracy/ podziel się z Nami.

Do you have a great story about this? Share it!

[ ? ]

Zdjęcie - zalecane od 1 do czterech[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co Inne Osoby Napisały

Kliknij poniżej, aby zobaczyć, co napisali internauci na temat badań profilaktycznych kierowców do świadectwa kwalifikacji i nie tylko.
Click below to see contributions from other visitors to this page...

Nowe wytyczne wzroku kierowcy IMP w Łodzi  Not rated yet
Czy przejdziesz badania na kierowcę auta służbowego kategorii B mając zeza oraz związany z tym brak widzenia przestrzennego? Witam! Proszę Pana o komentarz …

Badania Psychotechniczne Kierowcow we Wroclawiu Not rated yet
Szybkie i sprawne testy psychotechniczne we Wrocławiu są naprawdę możliwe!!Kliknij i wejdź na stronę internetową oraz sprawdź koniecznie resztę artykułu. …

Click here to write your own.

Zapisz się aby poznać tajemnice badań psychotechnicznych

Poznaj moją Pracownię Psychologiczną

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Psychotesty kierowców Kmicica 3
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: