Zrób szybko badania na 1 klasę

Po ukończeniu kursu na 1 klasę badań oraz zaliczeniu audytu certyfikacyjnego ULC jestem lekarzem lotniczym z Wrocławia, uprawnionym do badań klasy 1 pilotów w trybie przedłużania lub wznawiania licencji.

Jeżeli jesteś z innej części Polski niż Wrocław, podam Ci parę zaleceń, które pomogą nam przejść badania lotniczo-lekarskie sprawnie i na temat, bez niepotrzebnego marnowania czasu. Możesz też obejrzeć filmik poniżej.

Odszukaj i przygotuj stary certyfikat z badań na klasę 1. Bez jego okazania we Wrocławiu nie kontynuuję postępowania orzeczniczego.

Przygotuj istotną dokumentację medyczną, szczególnie w czasie badań okolicznościowych.

Wykonaj w swoim miejscu zamieszkania lub rano w laboratorium na ulicy Powstańców Śląskich 168 Wrocław, następujące badania laboratoryjne
na czczo;

  • Mocz badanie ogólne
  • Morfologia krwi z rozmazem, OB
  • Cukier na czczo we krwi
  • Cholesterol całkowity, HDL, LDL
  • Mocznik, kreatynina we krwi
  • GOT, GPT, GGPT
  • Na+, K+
  • Bez wykonania badań laboratoryjnych nie przeprowadzam badania na klasę 1.

Jeżeli masz Audiometrię tonalną oraz EKG spoczynkowe z ostatnich 30 dni, to również przynieś je do porównania.

Miej ze sobą dowód tożsamości ze zdjęciem do okazania w Przychodni.

W przypadku używania szkieł kontaktowych weź ze sobą w jakimś jałowym pojemniku płyn do konserwacji soczewek. Będzie to niezbędne do ich zdjęcia oraz ponownego założenia podczas badania lekarza okulisty.

  • Ponieważ w zakresie badań może być konsultacja psychologiczna lub inne, pamiętaj aby przyjechać wypoczętym i w dobrej kondycji psychofizycznej!!

Umów się telefonicznie 693 775 123 lub 601 775 123 na dogodną dla Ciebie porę. Istnieje możliwość rejestracji internetowej poprzez link poniżej.

Badania odbywają się na ulicy Kmicica 1a/1 we Wrocławiu. Z reguły kończą się w ciągu 1 godziny, z wyjątkiem sytuacji, kiedy masz skomplikowany stan zdrowia i wymaga to konsultacji dodatkowych lekarzy specjalistów lub wykonania albo przedstawienia specjalistycznych badań.

Orzeczenia są wydawane w miarę możliwości, zaraz po zakończeniu czynności orzeczniczych, co jest w ważne w sytuacjach pilnych, kiedy dany dokument jest potrzeby "na wczoraj".

  • Również, w niektórych przypadkach jest konieczne zatwierdzenie przez Lekarza Asesora Medycznego urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie, co także wydłuża czas otrzymania orzeczenia lekarskiego na klasę 1.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, to możesz skontaktować się mailowo, wysyłając swoje zapytania pod lekarz[at]krasnicki.com.pl

Z reguły odpowiadam w miarę szybko, oprócz świąt i dni wolnych od pracy.
Tak więc, zapraszam Cię serdecznie do mojej Przychodni we Wrocławiu.

Poczytaj nieco więcej!!

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: