Лікар медицини праці з Вроцлава Даріуш Красніцкі

Добрий день! Якщо тебе цікавить швидке і ефективне проведення профілактичного огляду або психологічне тестування, або два цих дослідження одночасно, то це відео буде корисним якраз для тебе.

Моє імя Даріуш Красніцкі, я володію приватною клінікою медицини праці у Вроцлаві.

Від початку моєї діяльності, моїм девізом був: ефективне і швидке, короткотривале проведення різноманітних досліджень і консультацій на протязі одного візиту до лікаря. Щоб пацієнт отримав всі необхідні призначення, заключення і всі необхідні документи протягом як найменшого часу і не витрачав свій дорогоцінний час на очікування в чергах до лікаря.
Якщо я не назвав твою професію, то тільки тому, що не хотів витрачати більше твій дорогоцінний час. Можеш задати мені запитання в коментарях, можеш надіслати його мені на електронну адресу lekarz@krasnicki.com.pl, повторюю lekarz@krasnicki.com.pl

Я відповідаю на всі листи особисто. Якщо ти хочеш особисто отримати мої послуги, я запрошую тебе до телефонної реєстрації, номер телефону 601 775 123, повторюю ще раз 601 775 123. Звичайно, що консультації проводяться у Вроцлаві, у моїй приватній клініці медицини праці на вулиці  Кміціца (Kmicica) 1a, до якої зручно добиратись, бо клініка розташована недалеко від окружної дороги Вроцлава та аеропорту.

На цьому буду закінчувати. Говорив Дарек Красніцкі, спеціаліст медицини транспорту. 

І наостанок, із задоволенням запрошую тебе на мою інтернет-сторінку www.krasnicki.com.pl, а також www.psychotestykierowcow.com.plДобрий день! Я Дарек Красніцкі, лікар, спеціаліст з медицини транспорту з Вроцлава. На протязі багатьох років я являюсь володарем приватної клініки медицини праці. Моєю пристрстю стали дійсно всі питання, пов'язані з обстеженням водіїв, медициною праці, також будь-які профілактичні дослідження різноманітних груп робітників, не тільки з Польщі.


Сам пам'ятаю, як ще за часів комунізму, був ще дуже свіжим, молодим водієм, на жаль з тимчасовим водійськім посвідченням. І пам'ятаю якою проблемою, якім розчаруванням для мене був пошук лікаря, який би мав право продовжити мені те посвідчення на бажане безстрокове. Але щиро згадую ті моменти, з тремтінням в середині, як в той час просто не знав, що далі робити. А допомогла в той час мені моя матуся, яка знайшла для мене потрібного спеціаліста.


З самого початку мого знайомства з інтернетом, я отримував сотні, котрі потім стали тисячами, питань які стосувалися різноманітних питань щодо обстеження водіїв і інших осіб. Я навіть не очікував, що польське право є таким зарегульованим, таким залежним від чиновницької інтерпретації.

Але я отримував радість від кожної вирішеної проблеми, можливо навіть твоєї. Крок за кроком, я дійшов до рішення робити відео-відповіді на найбільш цікаві питання. Деякі випадки стали приводом для відкриття декількох сторінок в інтернеті і каналу YouTube lekarz medycyny pracy. В тім випадку якщо ти потребуєш моєї консультації, то ти повинен в декількох словах описати свою проблему, найкраще використовуй для цього формуляри, які розташовані під статтями на сторінці badania-na-prawo-jazdy-Wrocław.com


Як варіант, можеш зробити це шляхом створення коментаря під відео-фільмом.

Зважаючи на те, що я отримую сотні листів на електронну адресу щоденно, почекай декілька днів на відповідь. Цей час конче потрібен мені для ознайомлення, для підготовки, для формулювання детальної відповіді для тебе. 

І, звісно, найцікавіші питання будуть висвітлені на каналі YouTube lekarz medycyny pracy, і, звичайно, на цій сторінці. На привеликий жаль, кількість питань не зменшується, а постійно зростає, тому що постійно змінюються правні акти, і при черговій зміні ніхто не знає про що йде мова. В той же час фантазія чиновників різного рангу, ба, навіть найвищих чиновників, здається не має меж, в дослідах і експериментах на народові, на живій тканині народу.


 Якщо хочеш отримати мою особисту консультацію, подзвони по номеру 601 775 123, повторюю 601 775 123, і зможеш записатися на візит в мою клініку медицини праці на вулиці  Кміціца (Kmicica 1a)  у Вроцлаві.

Я вже допоміг насправдв тисячам пацієнтів зі всієї Польщі і з-за її кордонів. Завжди найбільшу радість давав мені результат розв'язання проблем, або проблеми, яку інші спеціалісти від медицини вважали безнадійною, такою, що не має розв'язання. Але хтось здатен розв'язувати навіть проблеми, які видавалися безнадійними, хтось в моїй клініці ).


Так моя клініка стала насправді ведучим місцем в районі Долнего Шльонска, в якім проводять ефективні обстеження водіїв, робітників, моряків, пілотів, охоронців, дослідження необхідні для отримання, або продовження книжечки здоров'я, та багато-багато інших.

Якщо я обійшов стороною твою спеціальність, чи твою групу спеціальності, то тільки тому, що перелік всіх можливих спеціальностей, з якими працюю, тривав би багато часу.
А зараз ще раз запрошую тебе до перегляду моїх фільмів, або до особистого візиту до мене у Вроцлаві.


Прямо під відео, по твоєму правому і лівому боках, ти знайдеш опції підписки на мою сторінку, на мій канал YouTube, а також на мою стрічку новин.

В разі підписки на мою стрічку новин, ти будеш абсолютно безкоштовно у вигляді листів на твою електронну адресу отримувати записи моїх нових фільмів. Тематика цих фільмів буде найчастіше відповідати проблематиці котра користується найбільшим попитом - обстеженням водіїв.
Наразі, говорив Дарек Красніцкі, спеціаліст медицини транспорту з Вроцлава.
До зустрічі у моєму наступному відео.Добрий день! Моє ім'я Дарек Красніцкі, я спеціаліст з медицини транспорту з міста Вроцлав. І більше 20 років я також являюсь керівником одної з найбільш відомих клінік медицини праці і лабораторій для проведення психотестів для водіїв у Вроцлаві.

І якщо ти є людиною, зацікавленою у швидкому та дійсно ефективному виконанню обстеження, то моя фірма безумовно підходить для тебе. Ти зможеш впевнитись у тому, що проведення періодичних (профілактичних) обстежень та психотестів в рамках одного, дуже короткого, але дуже комплексного лікарсько-психологічного візиту, дійсно є можливе.


Моя клініка безумовно вирізняється на локальному ринку, особливо в околицях Вроцлава и Дольнєго Шльонска. Мені довіряє вже 1000 пацієнтів і для того, щоб приєднатися до цього грона пацієнтів, єдине, що тобі необхідно зробити - це подзвонити на номер 601 775 123, повторюю, 601 775 123, щоб обрати для себе зручний час візиту. Звичайно, ти можеш зробити реєстрацію в мережі інтернет, якщо використаєш для цього лінк, який надано в описі до цього відео, якщо оглядаєш його на каналі YouTube.


На цьому буду закінчувати, Дарек Красніцкій - спеціаліст з медицини транспорту з Вроцлава. І до зустрічі в моїй клініці на вулиці Кміціца (Kmicica1a)  або в лабораторії психотестів на вулиці Кміціца (Kmicica) 3, звичайно в нашому королівському Вроцлаві.

Врач медицины труда из Вроцлава и быстрые профилактические осмотры: Дариуш Красницки

Добрый день! Мое имя Дарек Красницки, я специалист по медицине транспорта из города Вроцлав. И более 20 лет я также являюсь руководителем одной из самых известных клиник медицины труда и лабораторий психологического тестирования для водителей во Вроцлаве. И если ты человек, который заинтересован в быстром и действительно эффективном выполнении обследования, то моя фирма безусловно подходит для тебя.


Ты сможешь убедиться в том, что проведение периодических (профилактических) обследований и психотестов в рамках одного, очень короткого, но очень комплексного лечебно-психологического визита, действительно возможно. Моя клиника безусловно выделяется на локальном рынке, особенно в окрестностях Вроцлава и Дольнего Шлёнска.


Мне доверяет уже 1000 пациентов и для того, чтобы присоединиться к этому грону пациентов, единственное, что тебе необходимо сделать - это позвонить на номер 601775123, повторяю, 601775123, чтобы выбрать для себя удобное время визита. Конечно, ты можешь сделать регистрацию в интернете, если используешь для этого ссылку, данную в описании к этому видео, если смотришь его на канале YouTube.


  На этом буду заканчивать, Дарек Красницкий - специалист по медицине транспорта из Вроцлава. И до встречи в моей клинике на улице Кміціца (Kmicica 1a)  или в лаборатории психотестов на улице Кмицица (Kmicica) 1a, конечно же в нашем королевском Вроцлаве.


Добрый день! Если тебя интересует быстрое и эффективное проведение профилактического осмотра или психологическое тестирование, или два этих исследования одновременно, то это видео будет полезным как раз для тебя.

Мое имя Дариуш Красницки, я владею частной клиникой медицины труда во Вроцлаве.

С начала моей деятельности, моим девизом был: эффективное и быстрое, кратковременное проведения различных исследований и консультаций в течение одного визита к врачу. Чтобы пациент получил все необходимые назначения, заключения и все необходимые документы в течение как наименьшего времени и не тратил свое драгоценное время на ожидание в очередях к врачу.

За 20 лет в моей фирме были обследованы практически все существующие группы работников. Назову для примера наиболее важные из них: обследование строителей, работающих на высоте, обследование водителей (психологическое, психотесты, врачебное), обследование представителей по продажам, управляющих служебными автомобилями категории В, также продолжение санитарно-эпидемиологических книжек.


Из других нетипичных обследований, которые выполняются во Вроцлаве, обследование моряков дальнего плавания, обследования работников нефтяных платформ и других подобных, которые требуют получения международных сертификатов на английском языке. В последнее время, после смены правовых актов, начато обследование работников охраны. И после окончания мной летного курса, обследования пилотов и летного персонала.

Если я не назвал твою профессию, то только потому, что не хотел тратить больше твое драгоценное время. Можешь задать мне вопрос в комментариях, можешь прислать его мне на электронный адрес lekarz@krasnicki.com.pl, повторяю lekarz@krasnicki.com.pl

Я отвечаю на все письма лично. Если ты хочешь лично получить мои услуги, я приглашаю тебя к телефонной регистрации, номер телефона 601775123, повторяю еще раз 601775 123. Конечно, консультации проводятся во Вроцлаве, в моей частной клинике медицины труда на улице Кміціца (Kmicica 1a) , к которой удобно добираться, потому что клиника расположена недалеко от окружной дороги Вроцлава и аэропорта.

На этом буду заканчивать. Говорил Дарек Красницки, специалист медицины транспорта.


отзывы огляди


Спасибо большое , все довольно быстро и хорошо, качественно , всем рекомендую , я проходил Морскую комиссию


Очень хороший доктор. Профессионал в своём деле. Относится к поциентам с добротой и пониманием.


Very good service. Very good description from internet and quite easy to book appointment . The staff speaks good English and service is fast and efficient


Хорошая медицинский цент , все просто и информативно,Очень быстро и профессиональное отношение. Рекомендую

amazing doctor!! super helpful especially that he speaks english and can fit you in his schedule :) will definitely be coming back again.


  • Доктор Дариуш Красницкий принял очень дружелюбно. Приятное место.
  • Нашёл информацию о данном медцентре на морском форуме, связался по эл.почте, быстро получил ответы на мои вопросы. Пытался пройти медкомиссию в Кракове, но запись на 20-30 дней вперёд. Персонал разговаривает на английском, некоторые доктора на русском/украинском. Очередей практически не было, хорошее отношение - настоятельное рекомендую.

You might like these

Як купити ліки в Польщі?

Як громадянину України отримати санітарну книжку в Польщі/у Вроцлаві


Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: