Як купити ліки в Польщі?
швидка поміч, рецепт на ліки,

За вікном весна, рясно квітнуть рослини - джерело пилку, з появою якого приходить алергія: чихання, нежить, свербіння і т.д. Знайома ситуація?

Що робити? Звісно іти в аптеку за улюбленими і ефективними
протиалергійними пігулками. Але то просто зробити в Україні, бо там не потрібен рецепт.

А що робити в Польщі, адже в країні, в якій ми зараз мешкаємо, в аптеці без рецепту можна купити досить обмежений перелік медикаментів. І всі улюблені препарати простіше привезти з собою з дому, або попросити привезти з України друзів, знайомих, колег.

Але в деяких випадках, нажаль, ми не маємо багато часу. Наприклад, у чоловіка гіпертонія і він постійно приймає ліки. Він довго чекав прийому у лікаря загальної практики (інтерніста), просив виписати рецепт, і почув у відповідь: «Спочатку детально обстежимо, а потім вирішимо. І взагалі, вважаю, що Вам ті ліки не показані…» А чоловік довго приймав їх, гарно себе почував… а без них, як без рук.


Або інша ситуація, з якою стикнулася я сама і багато моїх знайомих, котрі зараз мешкають в Польщі. Терміново потрібно провести контрацепцію, бо під час статевого акту розірвався презерватив. Або на вечірці трошечки більше, ніж потрібно розслабилися і взагалі забули про контрацепцію… А вагітність зараз дуже не бажана (робота, контракт, трійка діток

) і не планована…
Улюблений постинор не купиш

. Бо пані в аптеці каже, що всі пігулки для екстреної контрацепції «тільки за рецептом від лікаря». І що робити, коли на носі вихідні, а запис до лікаря можливий тільки за декілька діб?

Ситуація виглядає як безнадійна. Правда?

Але я знаю вихід, бо сама ним користалася багато разів. В приходні медицини праці у Вроцлаві на вулиці Жерніцкій 215 лікар Даріуш Красніцкі дійсно готовий допомогти майже в будь-якій ситуації (обстеження, рецепти, сан-єпід книжечка, право їзди і т.д.). Все що потрібно, то зв’язатися з ним за телефоном 601 775 123, або зареєструвати свій візит на сторінці

http://www.krasnicki.com.pl/oferta/recepty
В призначений час треба буде відвідати клініку і після
короткого, але ретельного обстеження отримати бажаний рецепт, поради і пояснення щодо дії ліків, подальшої тактики ведення ситуації і т.д.

То провірений метод, гарний спеціаліст і надзвичайна людина. Тому дуже рекомендую пана Даріуша Красніцкєго.

І, повірте мені, після знайомства з ним Ви швидко збудете, що бувають

безвихідні ситуації ;)

You might like these


Лікар медицини праці з Вроцлава Даріуш КрасніцкіZarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: