Wypadek w pracy

by Krzysztof
(Piła)

Witam W kwietniu miałem wypadek w pracy. Moja ręka znalazła się pomiędzy futryną a ciężkim wózkiem z lodem. Efektem było złamanie piątego palca śródręcza prawej dłoni. Leczenie było długie. jestem ubezpieczony w Compensie ubezpieczenie grupowe składka 63zł. no i oczywiście w Zusie.
Wypadek w miejscu pracy
z compensy dostałem marne 300zł 1 procent. nawet za leki się nie zwróciło.od razu się odwołałem pisemnie.10tego sierpnia miałem komisje w poznaniu w Zus-ie. nie dostałem nic 0 procent 0.

Dłoń do dziś boli na zmianę pogody, rano dłoń jest odrętwiała, mam słaby uścisk dłoni( nie mogę odkręcić słoika). decyzje w Zusie dostałem od razu. w recepcji dostałem wzór i od razu eis odwołałem. Boję się ze znowu nic nie dostane, że będzie 0%. Podobno teraz będzie trzech lekarzy orzeczników.

Chciałem się zapyta czy będę mógł się odwołać kolejny raz jeżeli znowu dostane zero procent, czy mam uderzać od razu do firmy która zajmuje się pomocą w tych sprawach. Proszę o odpowiedź.Dziękuję

Odpowiedź
Proponuję kontakt po numerem telefonu
791 005 903
Jest to Biuro Global z Wrocławia i są wyjątkowo chętni, do udzielenia profesjonalnych wyjaśnień we wszelkich sprawach związanych z wypadkami /nie tylko w pracy/.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Wypadek w pracy.

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy