Wypadek w pracy

by Krzysztof
(Piła)

Witam W kwietniu miałem wypadek w pracy. Moja ręka znalazła się pomiędzy futryną a ciężkim wózkiem z lodem. Efektem było złamanie piątego palca śródręcza prawej dłoni. Leczenie było długie. jestem ubezpieczony w Compensie ubezpieczenie grupowe składka 63zł. no i oczywiście w Zusie.
Wypadek w miejscu pracy
z compensy dostałem marne 300zł 1 procent. nawet za leki się nie zwróciło.od razu się odwołałem pisemnie.10tego sierpnia miałem komisje w poznaniu w Zus-ie. nie dostałem nic 0 procent 0.

Dłoń do dziś boli na zmianę pogody, rano dłoń jest odrętwiała, mam słaby uścisk dłoni( nie mogę odkręcić słoika). decyzje w Zusie dostałem od razu. w recepcji dostałem wzór i od razu eis odwołałem. Boję się ze znowu nic nie dostane, że będzie 0%. Podobno teraz będzie trzech lekarzy orzeczników.

Chciałem się zapyta czy będę mógł się odwołać kolejny raz jeżeli znowu dostane zero procent, czy mam uderzać od razu do firmy która zajmuje się pomocą w tych sprawach. Proszę o odpowiedź.Dziękuję

Odpowiedź
Proponuję kontakt po numerem telefonu
791 005 903
Jest to Biuro Global z Wrocławia i są wyjątkowo chętni, do udzielenia profesjonalnych wyjaśnień we wszelkich sprawach związanych z wypadkami /nie tylko w pracy/.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Wypadek w pracy.

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: