Wypadek w drodze do pracy

by Anonim
(gdzieś w Polsce)

Wypadek samochodowy w drodze do pracy.

Wypadek samochodowy w drodze do pracy.

Witam.Miałam wypadek samochodowy w drodze do pracy.31.01,2013r wpadłam w poślizg i wjechałam do rowu samochód o kasacji.W wyniku tego wypadku mam uraz powierzchowny głowy (stłuczenie głowy) stłuczenie kolan,stłuczenie kręgosłupa szyjnego.

Odbyłam rehabilitacje, ale nie czuje żadnej różnicy.Nadal towarzyszy mi ból i ograniczenie ruchomości. Na zaświadczeniu od fizjoterapeuty bolesność i rotacja Th3 drętwienie ręki lewej,bóle głowy,ograniczenie ruchomości rotacji głowy,zawroty głowy przy skłonie w przód,ograniczenie ruchomości w barkach z przewaga po stronie lewej,
obrzęk szyi.

Badanie MRI odcinka szyjnego wykazało:zniesienie fizjologicznej lordozy z kyfotycznym odwróceniem osi kręgosłupa na poziomie C5/C6. Na poziomie C3/C4 po stronie lewej osteofity wpuklające się do lewego zachyłka bocznego na około 2mm powodują jego zwężenie.Na poziomie C4/C5 dyskretne pod-więzadłowe uwypuklenie materiału tarczy z niewielką redukcją przestrzeni płynowej przedrdzeniowej.

Na poziomie C5/C6 centralno-lewoboczne uwypuklenie materiały tarczy międzykręgowej dokanałowo i do lewego schyłka bocznego z redukcją przestrzeni płynowej przedrdzeniowej i znacznym spłyceniu zachyłka.W wymiarze strzałkowym w Lini pośrodkowej światło kanału około 9mm.

Korzystałam jeszcze z leczenia psychiatrycznego ponad miesiąc.Od 31,01,2013 do 17,04,2013 przebywałam na zwolnieniu.19,04,2013 miałam lekarza medycyny pracy z racji zakończonego leczenia psychiatrycznego nawet nie spojrzał na inne wyniki badań ani na to, że skarżę się na bóle kręgosłupowe a neurologa mam 24,04,2013.Lekarz medycyny pracy wystawił zaświadczenie o tym że mogę wrócić do pracy.

Moje pytanie, czy postąpił słusznie patrząc na to co mi dolega...Nie potrawie odczytać badania MRI nie wiem czy to groźne. I o jakie ewentualnie odszkodowanie mogę się ubiegać od PZU mam ubezpieczenie z pracy grupowe.Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp.

Odpowiedź
@Wątpię, czy odszkodowanie będzie wysokie. Z opisu wynika tutaj raczej wina kierującego. Na pewno złożenie wniosku do ubezpieczalni nie zaszkodzi.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Wypadek w pracy.

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: