Wykaz WSZYSTKICH badan marynarza

by Jack
(Poland)

Witam, czy mógłby Pan przedstawić wykaz kompletu badań, które najlepiej wziąć ze sobą do pańskiej przychodni w celu wyrobienia świadectwa morskiego?

Pytam, ponieważ na jednym z filmów znalezionych na youtube wspomina Pan jeszcze o RTG klatki piersiowej.

Poza tym mam pytanie odnośnie badania na AIDS - czy można je wykonać w pańskim gabinecie? Oraz prosiłbym o przetłumaczenie poniższej frazy na język zrozumiały dla osób niewtajemniczonych:
"Ostrość wzroku - widzenie obuoczne sumaryczne 1,3,

z tym że ostrość wzroku jednego oka nie może być mniejsza niż 0,5, a drugiego mniejsza niż 0,8 (są to normy bez korekcji)" :-)
Pozdrawiam.

Odpowiedź
Badania krwi, rtg klatki piersiowej czy dentystę warto zrobić u siebie na miejscu, bo i tak wysyłam do firm zewnętrznych i przedłuża to badania.

Co do wzroku, jest to dość łagodna norma, więc trzeba mieć naprawdę jakieś problemy z oczami, aby jej nie spełnić.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania marynarzy do Morskiego Świadectwa Zdrowia...

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Żernickiej 215 w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy