Wada zgryzu a Swiadectwo Zdrowia ?

by Anonim
(gdzieś w Polsce)

Mam do Pana pytanie odnośnie Morskiego Świadectwa Zdrowia, mój problem dotyczy konkretniej stomatologa. Rozumiem, że sanacja jamy ustnej opiera się na badaniu stanu uzębienia pod kątem ubytku w zębach.


Osobiście posiadam wadę zgryzu.
O ile leczenie dziur to nie problem, o tyle korekcja zgryzu to dla mnie spory wydatek i prawie roczne noszenie aparatu nazębnego.

Czy jest możliwe aby stomatolog wystawił mi pozytywną opinię pomimo wady zgryzu?
Domyślam się, że to raczej pytanie do stomatologa,
ale żadnego nie znam,, a oglądając Pańskie filmy na YouTube, wydaje się Pan życzliwą osobą i sądzę, iż rozwieje Pan moje wątpliwości.
Serdecznie dziekuję za czas poświęcony na przeczytanie tego mejla. Pozdrawiam serdecznie!


Odpowiadając na to pytanie, przede wszystkim istotny jest brak próchnicy, jak zaboli ząb na środku Oceanu, to może byc problemem . Zgryz mniej ważny, chyba że powoduje jakieś istotne problemy przy
samodzielnym spożywaniu posiłków. Tak więć warto podczas pobytu na lądzie sprawdzić stan swojego uzębienia, przeprowadzić leczenie nowych ubytków, a na koniec wziąć od swojego dentysty stosowne zaświadczenie dla lekarza wystawiającego Health Certificate at Sea.

Jeżeli interesują cię podobne tematy, to zapraszam na mój kanał YouTube lekarz medycyny pracy
oraz bloga badania lekarza medycyny pracy. Koniecznie skomentuj lub wyślij zapytanie,
ze swoim problemem. Na tym kończę, mówił Darek Kraśnicki z Wrocławia.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania OGUK i Marynarzy do Świadectwa Zdrowia...

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy