Uaktualnienie książeczki sanepidowskiej

by Iwona
(Polska)

Witam , mam pytanie
już posiadam książeczkę sanepidowską lecz jej ważność wygasła w 2010 roku a obecnie mamy 2012 więc muszę ją podbić i moje pytanie czy ja muszę na nowo robić te badania kału żeby ją podbić czy wystarczy tylko iść do lekarza żeby podbił ???

Odpowiedź
@Zacząłbym zdecydowanie od wizyty u danego lekarza medycyny pracy. Jeżeli nie będzie chciał żadnych badań, to podbije książeczkę od ręki.

Jeżeli jednak będzie chciał np rtg klatki piersiowej, to i tak wymaga to skierowania lekarskiego, bo rtg nikt nie zrobi tylko na prośbę pacjenta, bez tego formalnego dokumentu.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Sanepidowska pracownicza książeczka zdrowia...

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy