Pytanie o liberyjskie sw zdrowia

by Kamil
(Polska)

Witam,
Nie mam do opowiedzenia historii a chcialbym raczej zadać pytanie, niestety nie znalazłem lepszego kontaktu z Panem wiec pisze tutaj, mam nadzieje ze będzie ok :)

mianowicie chodzi mi o to, czy liberyjskie świadectwo zdrowia traci ważność na burcie czy jest tak jak z niemieckim świadectwem zdrowia, ze jeżeli mustrując ma ono ważność, to nawet mimo tego ze się kończy podczas kontraktu to jest ono ważne do zmustrowania.

Bardzo proszę o odpowiedz. Moj mail to kamilsmail@interia.pl
pozdrawiam
Kamil

Odpowiedź
@Tak szczerze mówiąc nie rozumiem tego pytania.
Raczej, armatorzy wysyłają na badania do różnych świadectw zdrowia wcześniej przed upływem ważności, tak aby termin ważności był ponad pół roku.

Trudno mi się odnieść do świadectw niemieckich, bo nie mam z nimi w ogóle do czynienia

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania OGUK i Marynarzy do Świadectwa Zdrowia...

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy