Problemy z badaniami pracownika ochrony

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław 54-510 Żernicka 215)

Terminy badań pracowników ochrony

Terminy badań pracowników ochrony

Poznaj bolączki, których doświadczysz jako ochroniarz podczas przedłużania licencji i badań lekarskich.Ostatnio rozmawiałem z kilkoma pracownikami ochrony i dowiedziałem się, jakie są cztery największe problemy podczas tych badań.

Pierwszym jest brak wszystkich specjalistów o jednym czasie w jednym miejscu. O ile stosunkowo łatwo znaleźć sobie psychologa, to badania lekarskie często rozciągają się do kilku dni, co według mnie jest spowodowane brakiem właściwej organizacji czasu pracy i stwarza problem dla ochroniarzy, którzy badają się w przerwie pomiędzy zmianami.Kompleksowe badanie psychologiczno-lekarskie
jest z reguły nieco tańsze niż wszystkie robione pojedynczo. Jest to logiczne, bo w pakiecie jest zawsze taniej, a detaliści raczej każą płacić więcej.

Policja się odwołuje, jak ma wiedzę o twoich problemach z alkoholem. Nawet jak się nie przyznasz lekarzowi, a miałeś jakieś problemy z powodu picia, to Policja ma tą informację i często ją wykorzystuje. Są małe szanse na przejście badań odwoławczych.

Nie przyznajesz się do niepełnosprawności, pomimo groźby odpowiedzialności karnej. Sprawy często wypływają przy przetargach dla wojska, kiedy jedna konkurencja pierze brudy drugiej.


Pamiętaj.
Nie wszystkie choroby dyskwalifikują inwalidę i warto być ze swoim lekarzem szczerym.


Na tym kończę, mówił Darek Kraśnicki z Wrocławia, lekarz uprawniony do badań kwalifikowanych pracowników
ochrony.

Jak miałeś inny, nie wymieniony w filmie problem, to koniecznie napisz w komentarzu do tego wideo.

Jak chcesz więcej takich materiałów, to zasubskrybuj mój kanał, poprzez to kółeczko, co widzisz na ekranie i do zobaczenia w kolejnym filmiku.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania ochroniarzy.

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy