Oferta Przychodni Medycyny Pracy

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław Kmicica 3)

Badania do książeczki sanepidowskiejPoniżej jest kilka filmików oraz materiałów graficznych pozwalających przedstawić w sposób w miarę ciekawy ofertę mojej Przychodni Medycyny Pracy we Wrocławiu na ulicy Żernickiej 215.
Pomimo, ze placówek wykonujących badania okresowe nie ma zbyt wiele, pewna konkurencja na rynku usług medycyny pracy istnieje.
Do Wrocławia weszły przebojem większe centra medyczne, które postawiły na model pakietowy i klienta biznesowego.

Ma to na pewno jakieś zalety, a większa placówka jest w stanie przedstawić szerszą ofertę zakresu badań profilaktycznych. Wada jest tylko jedna: często nie są w stanie, pomimo zatrudnienia wszystkich wymaganych lekarzy specjalistów, przeprowadzić badań szybko i sprawnie. Zwykłe badanie profilaktyczne potrafi się ciągnąć kilka dni.
Dr Dariusz Kraśnicki Lekarz Medycyny Pracy
Również system pakietowy ma pewną niedogodność, znaną z metodyki działania składek pobieranych przez NFZ. Po otrzymaniu ryczałtu Pacjent zaczyna przeszkadzać, a wynagrodzenie personelu często nie zależy od jakości i szybkości wykonanej usługi medycznej.

Trudni znaleźć złoty środek. Z jednej strony lekarze chcieliby system akordowy, nie zmuszający do wysiadywania godzinami w gabinetach, z drugiej strony Przychodnie wolą system płacenia od Pacjenta, ale z wysiedzeniem kilku godzin.
Badania kierowców Wrocław
Powstaje sytuacja, kiedy lekarz zmuszony jest do pracy przez kilka godzin, ale ma zapłacone zaledwie za kilku pacjentów, którzy przyszli danego dnia.

Uczciwie trzeba przyznać, że trudno jest jest znaleźć jakiś złoty środek pozwalający pogodzić pracę akordową ze sprzedawaniem czasu pracy, do czego jesteśmy zmuszani.Przychodnia Medycyny Pracy Wrocław
Również mojej Przychodni nie omijają te kłopoty, ale staramy się zapewnić jak największą ilość pacjentów, do dyspozycji lekarza specjalisty, tak aby pełen zakres badań profilaktycznych został wykonany w możliwie krótkim czasie.
Badania wysokościowe cena
Coraz częściej kluczem do sukcesu jest marketing i odpowiednia ilość ludzi, chcących się przebadać.
Totalnie zaufałem marketingowi internetowemu, dzięki czemu przyciągam dodatkowo niszowe grupy klientów, które normalnie rozproszyłyby się po całym mieście, a nawet województwie.

Ci pacjenci nie potrzebują jakiejś formalnej umowy, ponieważ ich badania wynikają z innych aktów prawnych niż Kodeks pracy. Np badania do pozwolenia na broń wynikają z Ustawy o Broni i Amunicji, a są stosunkowo dobrze płatne i pozwalają dać zajęcie kilku lekarzom oraz psychologowi.

Wiele pomogła prezentacja oferty Przychodni na filmach wideo, co wymaga jedynie nieco chęci, ponieważ technologia z dnia na dzień staje się coraz prostsza.
Poniżej przykładowy ofertowy filmik, promujący badania do książeczki zdrowia.

Również na zachętę kilka miłych dla oka zdjęć:

Od Przychodnia Medycyny Pracy Wrocław


Na sam koniec oczywiście małe zaproszenie do skorzystania z oferty mojego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Ceny mam rozsądne, a szybkość obsługi Pacjenta nie ma sobie równych w całym Wrocławiu
Wszystko to przy zachowaniu pełnego zakresu badań profilaktycznych oraz obecności miłego personelu, dla którego Pacjent jest dobrem nadrzewnym.
Od Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy


Dr Dariusz Kraśnicki jak zwykle serdecznie zaprasza na Żernicką 215 na osiedlu Żerniki we Wrocławiu.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania okresowe na YouTube.

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: