Odszkodowania Forum Wideo

by Darek
(Wrocław)

Wypadek komunikacyjny motocyklowy we Wrocławiu

Wypadek komunikacyjny motocyklowy we Wrocławiu

Odszkodowania Forum Wideo - zamieść swoją historię związaną z wypadkiem oraz tym, co uzyskałeś od ubezpieczalni.

Cześć nazywam się Darek Kraśnicki i witam na mojej stronie www.badania lekarza-medycyny-pracy.com Rozpoczynając
działalność informacyjną na temat wypadków w pracy czy innych nie spodziewałem się lawiny zapytań odnośnie spraw odszkodowawczych.
Sytuacja jest w zasadzie podobna u wszystkich ubezpieczycieli.
Nie chcą płacić tyle, ile wynika z obiektywnej oceny stanu zdrowia.

Opowiem historię pewnego Sportowego wypadku pozytywnie zakończonej tylko dzięki firmie z Wrocławia odzyskującej odszkodowania.

Odszkodowania Wrocław

Czasami proste i rutynowo wykonywane zajęcia mogą okazać się bardzo niebezpieczne. Sytuację taką przeżył Marcin,uczeń jednego z wrocławskich technikum, który podczas pozalekcyjnych zajęć sportowych doznał otwartego złamania kości udowej

oraz skręcenie stawu kolanowego i inne drobne obrażenia tej nogi. To był trening siatkówki, taki sam jak każdy inny- mówił do mnie Marcin, który dziś poddawany jest rehabilitacji po trudnej operacji. Jeden zły ruch, niefortunny upadek, którego nikt zapewne się nie spodziewał sprawił, że o powrót do pełni sprawności w najbliższym czasie będzie mu niezmiernie trudno.

Oprócz problemów zdrowotnych jakie wystąpiły u tego ucznia technikum, pojawiły się nie mniej poważne,czyli problemy z ubezpieczycielem i kwotą odszkodowania, którą miał zamiar wypłacić.
Za tak poważny wypadek, który unieruchomił chłopca na kilka miesięcy i spowodował,
że być może nigdy nie odzyska on pełnej sprawności, wypłacona została kwota 6 tysięcy złotych.

Nie znam się na ubezpieczeniach i kwotach odszkodowań, jednak mam wrażanie, że kwota nie jest miarodajna do zaistniałej sytuacji, nie pokrywa przecież nawet kosztów leczenia i rehabilitacji- mówił mi Marcin, który ode mnie dowiedział się o Biurze Prawnym GLOBAL z Wrocławia, z którego usług postanowił skorzystać za moja namowa.

W opinii ekspertów z tego Biura Prawnego wypłacone odszkodowanie zostało najzwyczajniej zaniżone. Jak zauważa prawnik wymienionej firmy odszkodowawczej - Ubezpieczyciele bardzo często zaniżają kwoty odszkodowań, korzystając z niewiedzy ofiar wypadków.
Firma przystąpiła do pracy,

dając Marcinowi nadzieje na stosowne zadośćuczynienie,
które przecież i tak nigdy nie będzie wymierne w stosunku do uszczerbków na zdrowiu.
Po kilku tygodniach od przekazania sprawy poszkodowany otrzymał zawiadomienie od zakładu, w którym był ubezpieczony.

Dowiedziałem się, że zostało mi przyznane wyższe odszkodowanie, którego kwota wyniosła tym razem aż 45 tysięcy złotych. Aż ciężko uwierzyć w to, że Biuro Prawne GLOBAL poprzez swoje działania dokonało takich zmian kwoty odszkodowania, z drugiej strony ciężko uwierzyć także, że w naszym kraju ubezpieczyciele starają się zaoszczędzić nawet na poszkodowanych w wypadkach… -

skomentował po fakcie całe zajście Marcin oraz jego Matka. Dziś poddawany jest specjalistycznej rehabilitacji, której koszt pokrywa z pieniędzy od ubezpieczyciela, z optymizmem patrząc w przyszłość i powrót do uprawiania swojego ukochanego sportu.
Praktyka wynajmowania biur prawnych do odzyskania odszkodowania staje się powszechna.

W tym przypadku poleciłem biuro prawne, które kiedyś mi pomogło w mojej osobistej sprawie i nie zawiodłem się.

Jeżeli spotkała Cię podobna sytuacja, to zachęcam do komentarzy, zarówno na mojej stronie Badania lekarza medycyny pracy.com jak i kanale YouTube
BY BY mówił
wasz Darek Kraśnicki

Zapraszam do wysyłania komentarzy na Forum Wideo Odszkodowania Powypadkowe.

Comments for Odszkodowania Forum Wideo

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Mar 31, 2015
Rating
starstarstarstarstar
Odzyskiwanie odszkodowań
by: Beatta

Ja niestety również musiałam zasięgnąć pomocy specjalisty w odzyskiwaniu odszkodowania. Obecne firmy ubezpieczeniowe tak kombinują, że to się w głowie nie mieści! Na szczęście specjaliści z Advoco wiedzą co robić. Jestem bardzo wdzięczna siostrze, że podała mi te namiary. Super firma.

Feb 25, 2013
Rating
starstarstarstarstar
Biuro Prawne Global - opinia
by: Anonymous

Też miałem przyjemność skorzystania z usług Biura Prawnego Global. To co mi się rzuciło w oczy to to, że działali szybko i sprawnie. Uzyskałem naprawdę duże odszkodowanie, ale dla mnie o wiele ważniejsze było to, że w ciągu 3 dni zorganizowali dla mnie rehabilitację za którą nie musiałem zapłacić, a przy moich bólach szyi było to niezwykle ważne. Polecam każdemu kto szuka rzetelnej firmy.

Feb 01, 2013
Rating
starstarstarstarstar
Moja opinia
by: Agnieszka

Ja również jakieś pół roku temu korzystałam z usług Biura Prawnego Global i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, bardzo niska prowizja i odszkodowanie uzyskane w bardzo krótkim czasie, tak pokrótce mogę scharakteryzować tą firmę. Mogę ją śmiało polecić innym osobom.

Jan 11, 2013
Rating
starstarstarstarstar
Polecam
by: Anonymous

Jakiś rok temu korzystałem z usług firmy Global i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa, człowiek który potrafi odopowiedzieć na każdem moje niekiedy głupie pytanie i pokierować do jakiego lekarza mam iść aby nie pominąć żadnego papierka. Faktycznie trzeba się trochę nachodzić po lekarzach ale dzięki temu uzyskałem 25 tyś. odszkodowania gdzie ubezpieczycyciel wypłacił mi na początku tylko 1,5 tys. Na pewno skorzystałbym jeszcze raz z usług tej firmy.

Feb 28, 2011
Rating
starstarstarstarstar
wypadek
by: Marcelina

Witam!
Dnia 30.01.2011 doszło do wypadku otóż wracając z pracy upadłam dwukrotnie na schodach. Po czym podniosłam się i przeszłam jeszcze jakieś 300 metrów do domu. Dopiero koło godz.3.00 w nocy strasznie lewa noga zaczęła mi pulsować i rwać. Pojechałąm na pogotowie okazało się,że to skręcony staw skokowy.3.02 został założony mi gips,3.03 jadę go ściągnąć. Podejrzewam iż będzie potrzebna rehabilitacja. I tu moje pytanie czy nie jest za pozno , aby ubiegać się o odszkodowanie ? czy nikt mi teraz tego nie powei że sobie to zmyśliłam?.Co mam robić???Proszę o pomoc.:-(

Proszę o odpowiedz stalewska@gmail.com

Pozdrawiam

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Wypadek w pracy.

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: