Miedzynarodowe Swiadectwo Zdrowia

by Michał
(Opole)

Dzień Dobry. Chciałem się zapytać, czy jest możliwość u pana doktora zrobić międzynarodowe świadectwo zdrowia dla marynarzy.

Proszę odpisać na e-maila , mój nr telefonu .94 644 444. z góry dziękuje.


Moja odpowiedź
Tak oczywiście, koszt takiego świadectwa 120-150 zł, w zależności od dodatkowych konsultacji, które muszę zrobić w swojej przychodni.

Badam marynarzy również do innych nietypowych Health Certificate np: Antiqua&Barbuda, Panamskie, Singapurskie czy Liberyjskie.

Nie badam do tzw świadectw skandynawskich /norweskich/.
Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna 601 775 123 w celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty i sprawnego wykonania badań za jednym przyjazdem.

W przypadku różnych innych certyfikatów warto wysłać poprzez pocztę elektroniczna wzór lub odnośnik do konkretnej strony internetowej, aby zorientować się w konkretnych wymaganiach /np testy narkotykowe, alkoholowe itp/.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania marynarzy do Morskiego Świadectwa Zdrowia...

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Żernickiej 215 w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy