Ksiazeczka sanepidowska we Wroclawiu

by Darek Kraśnicki
(54-514 Wrocław Kmicica1A)

Książeczka zdrowia we Wrocławiu Badania Lekarskie

Książeczka zdrowia we Wrocławiu Badania Lekarskie

Dzisiaj jeżeli chcesz wykonywać taki zawód jak nauczyciel, sprzedawca czy też piekarz na pewno powinieneś posiadać już; aktualną książeczkę sanepidu. Nie zawsze podejmując takie prace posiadamy taką książeczkę sanepidowską, która to pozwoli Ci na wykonywanie danego zajęcia.

Poniżej filmy, pokazujące zasady związane z procedurą wyrobienia książeczki oraz kilka istotnych i użytecznych informacji dla mieszkańców województwa dolnośląskiego, w szczególności miasta Wrocławia

Jeśli twój zakład pracy lub Pracodawca chce, abyśmy wykonali badania w celu uzyskania książeczki sanepidu na pewno powinien wystawić nam odpowiednie skierowanie, które to pomoże nam wykonaniu takich badań. Na pewno każdy z nas powinien zacząć od badań kału jakie to możemy tylko wykonać w stacji sanitarno-epidemiologicznej, która to wykonuje takie badania. Badanie kału wykonujemy trzy razy i po upływie dziesięciu dni od ostatniego badania możemy już odebrać wynik naszych badań.Jeśli chcesz, zawsze masz możliwość wykonania takich badań w przychodni jaką jest przychodnia medycyny pracy Dariusz Kraśnicki, która to znajduje się przy ulicy KMICICA 1A Wrocław. Każdy z nas nawet jeśli nie jest z Wrocławia ma możliwość wykonania takich badań w tej przychodni, gdzie zawsze możemy liczyć na pomoc lekarza orzecznika. Warto kiedy to odbierzemy nasze badania kału zgłosić się do takiej poradni w cwelu umówienia się na wizytę u lekarza, który to wpisze nam nasze badania do książeczki a także wpisze odpowiednie orzeczenie o zdolności do pracy i ważności naszej książeczki.

Lekarz orzecznik do, którego to zgłosimy się na
badania może nam zlecić dodatkowe badanie choćby takie jak prześwietlenie płuc, które to wykluczy czynną gruźlicę. Na pewno powinniśmy pilnować ważności naszej książeczki, ponieważ jest to dla każdego z nas ważne. Dzisiaj pracodawca pokrywa koszty takich badań i powinien nam umożliwić ich wykonanie w godzinach pracy. Wiele osób decyduje się na wykonanie takich badań do książeczki sanepidu wtedy kiedy to jest lato i chce podjąć dodatkową pracę.

Na pewno warto pomyśleć o wykonaniu takich badań o wiele wcześniej ponieważ w sezonie letnim wielu studentów chce wykonać takie badania co nie zawsze wiąże się z krótkim terminem. Decydując się na wykonanie takich badań w przychodni medycyny pracy Dariusz Kraśnicki możesz już także umówić się na takie badania wcześniej dzwoniąc pod numer 601-775-123 ustalając dokładna datę i godzinę wizyty.

Mamy także możliwość przesłania skierowania na takie badania za pomocą maila lekarz@krasnicki.com.pl ustalając termin takich badań. Jeśli zdarzy się tak, że zgubimy nasze
wyniki kału, które to powinniśmy wykonać raz mamy możliwość uzyskania odpowiedniego odpisu takich badań w stacji sanitarno- epidemiologicznej za nie wielką opłatą.

Dla osób, które to chcą wykonać takie badania a są z okolic Wrocławia na pewno bardzo nie raz przyda się pomoc personelu medycznego, który to jest w stanie nam pomóc w wielu różnych przypadkach. Przychodnia medycyny pracy Dariusza Kraśnickiego przygotowana jest do przyjęcia wielu osób, które to chcą wykonać właśnie w niej swoje badania. Warto skorzystać z pomocy tej przychodni ponieważ takie badania możemy mieć wykonane w ciągu jednego dnia przez lekarzy specjalistów, posiadających odpowiednie uprawnienia do wydawania potrzebnych nam do wykonywania naszej pracy orzeczeń.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Sanepidowska pracownicza książeczka zdrowia...

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: