Comments for Jaki Koszt ksiazeczki zdrowia dla Bezrobotnego

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Sep 19, 2013
Rating
starstarstarstarstar
Książeczka zdrowia / badania sanepid
by: darek

Witam. Zrobiłem badanie kału w sanepidzie. Zapłaciłem za nie 90zł. Teraz byłem u lekarza w przychodni, który wpisał te badania do książeczki i w rejestracji po podbiciu zażądali ode mnie 50zł, na paragonie widnieje tytuł "badania sanitarno-epidemiologiczne.

Dlaczego musiałem zapłacić te 50zł skoro przychodnia nie wykonała żadnych badań, a ja sam pokryłem ich koszt. Czy lekarz nie miał ich wpisać bezpłatnie do książeczki?

@Obowiązkiem Pracodawcy jest zwrócić koszt zarówno badań laboratoryjnych kału jak i lekarskich./To właśnie te badania przychodnia wykonała/

Natomiast skoro ktoś wykonał jakąś usługę, to należy mu się zapłata i tak zapewne będzie w pana przypadku, kiedy podejmie ju pracę.

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Sanepidowska pracownicza książeczka zdrowia...

Return to Jaki Koszt ksiazeczki zdrowia dla Bezrobotnego.

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy