Ile trzeba czekac na Ksiazeczke?

by Aleksandra
(Wrocław)

Dzień dobry,
mam zamiar wyrobić sobie pracowniczą książeczkę zdrowia. Wiem,że najpierw muszę wykonać badania w sanepidzie oraz zrobić RTG klatki piersiowej(wystarczy zwykłe czy musi być tez zdjęcie z boku?).

Czy konieczne jest skierowanie od pracodawcy? Mógłby Pan mi w przybliżeniu napisać : ile trzeba czekać na taką książeczkę?
Bo chciałabym się zarejestrować i nie wiem z jakim wyprzedzeniem.

Bardzo mi zależy na czasie zeby to było tak zgrane, zebym miała ją jak najszybciej bo dostałam ofertę pracy jako hostessa od początku marca. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Moja odpowiedź
Wszystko omówiłem w filmie wideo i na książeczkę sanepidowską wyrabianą od samego początku trzeba czekać około tygodnia.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Sanepidowska pracownicza książeczka zdrowia...

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy