Dyskopatia u kandydata na marynarza

by Kuba
(gdzieś w Polsce)

Witam, jestem maturzysta i chciałbym później pójść na akademie morska. Około 2 lata temu wykryto u mnie dyskopatie, przeszedłem rehabilitacje i dziś czuje się dobrze, nic mnie nie boli.
Mam pytanie czy to dyskwalifikuje mnie do uzyskania morskiego świadectwa zdrowia?
Temat jest dyskusyjny, a wszystko zależy od nasilenia tej dyskopatii oraz prognozowanego nasilenia upośledzenia organizmu marynarza w przyszłości.

Trudno na podstawie samego opisu coś powiedzieć, a rozważania orzecznicze lekarza, który będzie badał przedstawiłem na filmie.

Jednocześnie warto, abyś zabrał całą dokumentację z leczenia szpitalnego, rehabilitacyjnego oraz jakiegokolwiek innego tej dyskopatii.

Dr Dariusz Kraśnicki zachęca Cię do komentarzy tego filmiku oraz opisu, jak Ty poradziłeś sobie z podobnym schorzeniem.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania marynarzy do Morskiego Świadectwa Zdrowia...

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Żernickiej 215 w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy