Czy muszę wyrobić druga książeczkę

by Aneta
(Wałbrzych)

W 2007 roku wyrobiłam książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych, ale nie poszłam do lekarza medycyny pracy w celu jej "podbicia"(wybrałam jednak prace w której książeczka nie była potrzebna. Są tam tylko wpisane 3 badania, że wykonałam i że nic nie wyhodowano z pałeczek i daty badań. Ale bez pieczątki lekarza...

Teraz potrzebuje tej książeczki, czy jest szansa, że te badania lekarz medycyny pracy uwzględni za "ważne" i czy w ogóle ja mogę iść z taką książeczką czy muszę drugą wyrabiać? Z góry dziękuje za odpowiedź.Moja odpowiedź:
Lekarz raczej uwzględni poprzednie badania kału na nosicielstwo.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Sanepidowska pracownicza książeczka zdrowia...

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy