Ciężkie życie osoby jednoocznej

by Mateuss
(Żnin)

Witam, jestem osobą jednooczną od 2004 roku. Wczoraj miałem kolejne badania okresowe w pracy z nowym wpisem "kierowca samochodu prywatnego wykorzystywanego w celach służbowych" Przeszedłem szereg badań: krew, rtg płuc, spirometria, laryngolog, neurolog, badanie słuchu, okulista, psychotesty.

Psychotesty pozytywnie gdzie nawet nie sprawiło mi większego kłopotu ustawienie tych "patyczków". U okulisty wzrok dobry pole widzenie oka prawidłowe. Choć nie dostałem go do ręki, bym mógł je wręczyć lekarzowi medycyny pracy. Za to pani doktor wszystko wpisała na osobnej kartce widzenie bez korekcji 1.0 pole widzenia prawidłowe.

Udałem się do lekarza medycyny pracy z pewnością, że udzieli zgody na prowadzenie auta. Ku mojemu zdziwieniu zgody nie otrzymałem. W rozmowie z Panią doktor nawiązałem do Pańskiego artykułu który jasno mówi że jej decyzja powinna być inna.

Usłyszałem jedynie słowa, że to nie może być lekarz że takich przepisów nie ma i nigdy nie było. Teraz już sam nie wiem jak to jest, chciałem znaleźć coś na ten temat ale bardzo trudno jest poszukać odpowiednie informacje, bo coś muszę powiedzieć pracodawcy, bo tak to raczej pożegnam się z pracą.

I tu prosił bym Pana o podanie ustawy przepisów które mówią to o czym Pan pisał mówił na nagraniu. Kontakt zwrotny to .... Gdyby Pan chciał za udostępnienie swojej wiedzy jakiejś opłaty prosił bym o napisanie tego w e-mail. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Mateusz.Moja odpowiedź
Jedynym wyjściem jest odwołanie od orzeczenia lekarza medycyny pracy, poprzez lekarza który to orzeczenie negatywne wystawił.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Lekarz medycyny pracy Badania okresowe.

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: