Badania okresowe kierowcy a badanie praca powyzej 3 m

by Dariusz
(Rzeszów)

Witam
Pracodawca skierował mnie ma badania okresowe w związku z wymianą prawa jazdy. Zaznaczył kierowca pojazdów kategorii B, C, D, B+E, C+E, D+E, kontakt z substancjami chemicznymi oraz praca na wysokości powyżej 3 m.

Lekarz wypisał mi zaświadczenie na 3 lata. I teraz co mam zrobić bo w wydziale komunikacji wydadzą mi prawo jazdy na trzy lata. Czy nie powinien wypisać drugiego zaświadczenia do wydziału komunikacji na 5 lat?
Pozdrawiam Dariusz

@ W mojej firmie rozwiązuję to dwoma orzeczeniami. To do wydziału komunikacji jest bez wzmianki o wysokości. Tym nie mniej Pracodawca powinien dać drugie skierowanie na tą okoliczność, a być może w grę wchodzą jakieś sprawy finansowe.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania okresowe wstępne i kontrolne.

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad

Przeszukaj blogaZawsze najnowsze informacje dotyczące przepisów i badań okresowych pracowników, najczęściej w formie filmów instruktażowych w interpretacji doktora Dariusza Kraśnickiego z Wrocławia. Zapraszamy serdecznie.

Twój adres e-mail nie zostanie nigdy udostępniony nikomu innemu i służy wyłącznie do otrzymywania informacji z Naszego Serwisu. Możesz w razie czego wypisać się w każdej chwili.


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Poczekalnia Przychodni Medycyny Pracy