Badania na licencje ochrony Wroclaw

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław Żernicka 215)

Zakres badań na licencję ochrony fizycznej

Zakres badań na licencję ochrony fizycznej

Najnowsze zasady badania ochroniarzy do licencji - lekarz i psycholog.W tym wideo opowiem Ci o kilku nowych zasadach badań licencjonowanych pracowników ochrony, o których koniecznie powinieneś wiedzieć, jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a które zdecydowanie różnią się od tych, obowiązujących przez kilkanaście poprzednich lat.Cześć nazywam się Darek Kraśnicki, jestem właścicielem wiodącej przychodni, w której od uwolnienia rynku przebadałem najwięcej "Ochroniarzy" we Wrocławiu i chętnie podzielę się z Tobą moimi wrażeniami.


Po pierwsze,
badania pracowników ochrony naprawdę nie muszą trwać więcej niż parę godzin i wszystko można zorganizować w jednym czasie. Moja firma jest tego naocznym przykładem i nikt mi nie powie, że musi być inaczej. Czas w XXI wieku to również pieniądz.
Orzecznictwo rozciągnięte na kilka dni uważam za niedopuszczalne, a bezproduktywne szwędanie się i wytapianie czasu po przychodniach tym bardziej.


Pełny zakres to badanie psychologiczne, psychiatryczne, okulistyczne oraz lekarza uprawnionego. W sumie najwięcej czasu zabiera badanie uprawnionego psychologa, ale jak jesteś rześki, to z reguły jest to formalnością.
....
Kiedyś dostawałeś tylko jedno orzeczenie lekarskie, teraz dostajesz oddzielnie lekarskie i psychologiczne. Czyli gdzie indziej możesz znaleźć sobie psychologa, a gdzie indziej lekarza. Nie jesteś skazany na jedną Przychodnię czy Pracownię Psychologiczną. Jak przedłużasz licencję ochrony, to dostaniesz po trzy orzeczenia każdego typu. Jedno na Policję, drugie dla pracodawcy, a trzecie dla Siebie.


Maksymalna cena została wyznaczona urzędowo na 250 zł netto za badania lekarskie oraz 150 zł za badania psychologiczne. Oznacza to w sumie, że są Placówki, gdzie doliczają podatek VAT. Jest to wtedy około 430 zł brutto i musisz to uwzględnić w kosztach.


Najważniejszy News..
W końcu nie masz obowiązku badania się w placówkach resortowych oraz WOMP-ach.

Jak jesteś osobą, która się miała niewątpliwą "przyjemność" korzystać z ich usług wcześniej, to pewnie wiesz dobrze o czym mówię. Na szczęście te czasy odeszły do lamusa. Po prostu wybierz Przychodnię w swojej najbliższej okolicy, która robi to najsprawniej lub którą polecili Ci znajomi.. Raczej skończyła też się "turystyka ochroniarzy" polegająca na masowych zorganizowanych dojazdach do placówek resortowych w mniejszych miastach.


Jedyną zaletą było tam szybkie i poważne potraktowanie pacjentów. Czyli np cały Wrocław jeździł do Nysy i do Cieplic poznając te piękne
rejony Opolszczyzny i Dolnego Śląska.
.............
W końcu możesz się odwołać się do wyższej instancji. Są to wojewódzkie ośrodki medycyny pracy. Prywatnie uważam, że odwołania mają małe szanse powodzenia, ale zawsze warto spróbować, jak coś poszło nie po twojej myśli. Jak się odwołuje Policja lub Pracodawca, to oni ponoszą koszty odwołania, tak więc nic Cię to nie kosztuje.


Na tym w sumie kończę. Jak chcesz szybko i sprawnie wykonać wszystkie badania licencjonowanego pracownika ochrony, to zapraszam do mojej Przychodni na Żernicką 215 we Wrocławiu. Całe rzesze przebadanych i zadowolonych osób świadczą same za siebie.

Najlepiej zarejestruj się telefonicznie pod numerem 601 775 123 powtarzam 601 775 123. Badania odbywają się po południu i trwają około dwóch godzin. Istnieje możliwość dopasowania się dla grup zorganizowanych.

Jak masz do polecenia inną ciekawą firmę, podobną do mojej i wykonującą sprawne badania pracowników ochrony, to zrób to w komentarzach do tego wideo.

Jak Ci to wideo się podobało, to daj like'a, kciuka. Jak coś Ci pomogło to umieść je na swoim ulubionym forum lub portalu społecznościowym, tak abyśmy razem przywracali powrót tych badań do normalności.


Jak interesują Cię filmiki z badań okresowych, to już teraz subskrybuj mój kanał YouTube Lekarz Medycyny Pracy. Tradycyjnie najwięcej dyskusji toczy się na mojej witrynie internetowej i tam wpadnij poprzez link w opisie do filmu, zaraz jak tylko zrobiłeś subskrypcję mojego kanału.

Mówił Darek Kraśnicki z Wrocławia, lekarz uprawniony do badań licencjonowanych pracowników ochrony i do zobaczenia w moim kolejnym wideo.

Nawiasem mówiąc nowe rozporządzenie przyszło w samą porę. Uwolnienie zawodów detektywa i pracownika ochrony zwiększyło zapotrzebowanie na badania lekarskie i psychologiczne, co w poprzednim wydaniu było poza wszelkimi standardami.


Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania ochroniarzy.

Zarejestruj się już teraz do Dr Dariusza Kraśnickiego przez internet i skorzystaj z jego fachowych porad


Badania pracowników przeprowadzam w mojej Placówce na ulicy Kmicica1A w zachodniej części Wrocławia.

Sprawny dojazd autobusami 109, 148, 249, 609 i 129 z centrum miasta.

Widok na moją Przychodnię.

Tutaj widoki na poczekalnię:

Lekarz uprawniony dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Poniżej zdjęcie zrobione przez moją Żonę: